Зустрілися представники національно-культурних товариств Бердянська

Вчора, у виконкомі відбулося засідання Ради з міжнаціональних відносин і розвитку культур національних товариств. Головувала на зустрічі заступник міського голови Юлія Дойнова. Основною темою засідання була співпраця міської влади з національно-культурними товариствами міста щодо популяризації національної культури та самобутності, забезпечення міжнаціональної згоди.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську РДА.

У ході заходу представники національних товариств Бердянська розповіли про свою діяльність у першому півріччі 2017 року. А от найбільшу увагу на зустрічі було приділено обговоренню формату участі національно-культурних товариств міста у відзначенні 190-річчя із дня заснування Бердянська. Також йшлося про проведення окремого концерту творчих колективів — представників різноманітних культур.

Юлія Вікторівна запевнила присутніх у всебічній допомозі з боку міської влади, зокрема  — і у фінансовому плані. Зокрема, передбачено фінансування виготовлення презентаційних палаток для фестивалю національно-культурних товариств міста. Також будуть виділені кошти для створення різноманітних сувенірів, національної атрибутики тощо.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)