Завдяки небайдужим громадянам вдалося ліквідувати пожежу

26 березня о 14:30 на схилі остова Хортиця неподалік моста Преображенського в місті Запоріжжя виникла пожежа, пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Запорізькій області.

В цей час небайдужі громадяни, які їхали на автомобілі повз місце події, зупинилися та взяли підручні засоби і направилися до осередку пожежі. На відкритій території горіла суха трава на площі приблизно 100 кв.м. Через сильні пориви вітру вогонь швидко розповсюджувався. «Не гаючи ні хвилини, ми з сім’єю побігли до місця пожежі, та намагалися самостійно загасити вогонь. Я засипав землею осередки, дружина за допомогою гілок дерев збивала полум’я, а син заливав водою.

Та коли побачили, що самі погасити пожежу ми не в змозі, зателефонували до Служби порятунку «101», – розповідає Дмитро Казамацький.
В цей час поряд з місцем події проїжджав заступник начальника 26-ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Сергій Федорченко. Рятувальник, в позаслужбовий час, допоміг загасити пожежу та не допусти її розповсюдження на більш значну територію. А підрозділ, який вирушив на місце виклику, повернувся в пожежно-рятувальну частину.
Завдяки людській небайдужості сім’ї Казамацьких, які не залишилися осторонь, та рішучим діям рятувальника, вдалося вчасно ліквідувати пожежу та зберегти природничий фонд заповідника.

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы