Запорізького поліцейського підозрюють у вбивстві

15 березня поточного року слідчими прокуратури області спільно з працівниками УВБ в Запорізькій області ДВБ Національної поліції України після проведення комплексу слідчих та негласних слідчих (розшукових) заходів встановлена причетність працівника поліції до викрадення та умисного вбивства людини.
 Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
Затриманому підполковнику поліції повідомлено про підозру за п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 (убивство за попередньою змовою групою осіб викраденої людини), ч. 3 ст. 365 (перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
 
 
Як установлено під час досудового розслідування, ще 22.12.2015 підозрюваний, використовуючи службове становище працівника правоохоронного органу, спільно з невстановленими особами, викрав з приміщення однієї з лікарень м. Запоріжжя потерпілого, після чого протиправно утримував його в автомобілі та задушив, а труп перевіз в лісосмугу біля с. Миколай-Поле Запорізького району.
 
 
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
 
Під час обшуку житла підозрюваного вилучено зброю та боєприпаси, призначено відповідні експертизи, після проведення яких буде вирішено питання щодо наявності в діях підозрюваного складу злочину, передбаченого ст. 263 КК України.
 
 
На даний час готується затримання інших співучасників злочину.