Запорізькі поліцейські викрили алкогольний цех

У ході санкціонованого обшуку, проведеного працівниками заводського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області виявлено та вилучено обладнання для виготовлення алкогольних напоїв та понад п’ять тон сировини, готової для переробки.Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Запорізькій області.

У ході санкціонованого обшуку, проведеного працівниками заводського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області виявлено та вилучено обладнання для виготовлення алкогольних напоїв та понад п’ять тон сировини, готової для переробки.

У майже чотирьох десятках діжок «дозрівало» понад п’ять тон сировини, котру надалі повинні були переробити у алкоголь. Для власне переробки була облаштована справжня лінія, обладнана електронними засобами контролю за процесом. Надалі кінцевий продукт за допомогою ароматизаторів та барвників «маскувався» під «благородні» напої на кшталт коньяку чи віскі.

Окрім всього іншого, поліцейські встановили, що лічильник електроенергії у будинку також обладнаний спеціальними не передбаченими законом пристроєм, котрий дозволяє красти енергію. Про даний факт було повідомлено працівників енергонагляду.

Все вилучене «зілля» буде направлено на дослідження щодо можливої небезпеки для здоров’я та життя його споживачів. За результатами експертизи прийматиметься рішення про остаточну правову кваліфікацію.

Наразі встановлюється все коло осіб, причетних до протизаконної діяльності.