Запорізька мати-дітовбивця шматувала ножем немовля і себе на очах у бабусь

Вбивство однорічної дитини на Запоріжжі обростає все більш моторошними подробицями.

Мати, що у Приморську пошматувала ножем сина і себе, робила це майже на очах у бабусь, до яких із дитиною прийшла на гостини. Про це кореспонденту порталу Depo.Запоріжжя розповіли в центрі соцзахисту Приморського району, передає ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ.

За словами фахівців центру, родина ніколи не перебувала в них на обліку, адже вважається благополучною. 30-річна жінка, що вдалася до жорстокого вбивства, заміжня, має вищу освіту, ніде не працювала, оскільки опікувалася дитиною. Заробляв у родині чоловік, якого на момент вбивства поруч із дружиною не було.

1 грудня, увечері жінка із дитиною прийшла в гості до своїх бабусі та мами, які мешкали разом. Остання нещодавно повернулася з заробітків у Москві, тож, напевно, це було одним із приводів для родинної зустрічі. Поки старші жінки готували онуку кашу, мама з дитиною перебували у сусідній кімнаті. Раптом звідти і пролунали жахливі крики. Коли жінки забігли у кімнату, то побачили скривавлене тіло малюка і його матір, яка різала себе ножем. Саме вони і викликали поліцію і швидку.

Наразі ніхто не може пояснити, через що молода більш-менш благополучна жінка вдалася до вбивства і спроби самогубства. Джерело у лікарні підтверджує, що на тілі жінки є сліди від ін’єкцій, але наразі не може підтвердити, що вона вживала наркотики, як про це кажуть знайомі і поліція, адже результатів аналізів ще немає.

Їй мали повідомити про підозру за ознаками ч. 2 п. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Хід розслідування взяли на контроль обласна прокуратура і керівництво ГУНП області.