Визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів у Мелітополі

13 липня під час засідання виконавчого комітету було розглянуто питання “Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Мелітополі та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 23.06.2016 №117/1 “Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Мелітополі та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 24.02.2010 №38 “Про передачу повноважень щодо вивезення твердих та рідких побутових відходів для ТОВ “Ремондіс-Мелітополь”. Доповідачем виступив начальник управління житлово-комунального господарства Олексій Тегімбаєв.

Повідомляє сайт Мелітополь Сьогодні з посиланням на Мелітопольську міську раду.

5 липня відбувся конкурс на право надавати послуги населенню з вивезення твердих побутових відходів. У конкурсі взяли участь два підприємства – ТОВ «Умвельт Мелітополь» і ТОВ «Еко-клінер».

За рішенням конкурсної комісії, підрядник ТОВ «Умвельт Мелітополь» отримав оцінку 91, 8 балів, а ТОВ «Еко-клінер» – 47,6 балів. Таким чином, переможцем став підрядник ТОВ «Умвельт Мелітополь».

Також Олексій Тегімбаев зазначив, що тариф на вивезення ТПВ в Мелітополі залишився колишнім.

Джерело: Мелітополь Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)