У Більмацькому районі відзначили сторіччя подій Української революції

17.03.2017 в Більмацькій ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди створення Української Центральної Ради та відзначення сторіччя подій Української революції 1917 – 1920 років відбувся захід, в якому взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, гості з обласного центру: заступник Директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, начальник управління ОДА Олександр Зубченко,  історик, викладач Запорізького національного університету Гвоздик Василь Степанович, головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управління комунікацій з громадськістю Тетяна Попова. Відзначити цю знаменну дату запрошено військовослужбовців 27-ї та 40-ї бригад, які тимчасово дислокуються на території району, та учнів шкіл районного центру. Про це пише БІЛЬМАК СЬОГОДНІ з посиланням на Більмацьку РДА.

Олександр Зубченко подякував за запрошення та користуючись нагодою відзначив кращих бійців 27-ї та 40-ї бригад подяками голови ОДА, а також передав у подарунок пам’ятні календарі, які були спеціально видані для підтримки та збору коштів для дуже тяжко пораненого бійця із м. Запоріжжя.

Далі слово надали Гвоздику В.С., який прочитав присутнім лекцію про передумови та історичні факти, які передували створенню Української Центральної Ради.

За цікаву розповідь лектора нагородили тривалими та гучними оплесками. Військовослужбовці подякували за цікаву та змістовну розповідь.

Голова РДА Артем Попов разом з гостями поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО та відвідали військові частини, де Олександр Сергійович передав у подарунок командирам необхідні інструменти для ремонту техніки.