Відбулось продовження засідання 32-ї сесії Мелітопольської міської ради

4 липня відбулось продовження засідання 32-ї сесії Мелітопольської міської ради. В залі була достатня кількість депутатів та міський голова.
У порядку денному розглядалися наступні питання:

Повідомляє сайт МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Мелітопольської міської ради.

1.1  Про внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 20.12.2016 №  2/66  «Про затвердження  міської програми «Дитячі та спортивні майданчики м.Мелітополя»

1.2   Про внесення змін до рішення 31 сесії  Мелітопольської міської ради Запорізької області  VII скликання від 27.04.2017 № 1/4 «Про затвердження міської програми «Капітальний ремонт  інших об’єктів»

Доп. Хрущ Андрій Сергійович – директор КП «Житломасив» Мелітопольської міської ради.

1.3 .  Про внесення змін до рішення 26 сесії  Мелітопольської міської ради Запорізької області VІІ скликання від 14.12.2016 № 2/35 «Про затвердження міської програми «Капітальний ремонт будівлі КП «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»

Доп.  Шарій Генадій Петрович – директор КП «Градпроект» ММР ЗО

1.4       Про внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 08.12.2016 № 2/30 «Про затвердження міської програми «Фінансова підтримка громадської організації Мелітопольського міського товариства інвалідів Запорізького обласного об’єднання Союзу організацій інвалідів України»

Доп.  Демідова Альбіна Павлівна – голова Мелітопольського міського товариства інвалідів Запорізького обласного об’єднання Союзу організацій інвалідів України

1.5 Про затвердження міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування,а також осіб з їх числа на 2016-2018 роки у м. Мелітополі» в новій редакції

Доп. Тарасова Наталля Борисівна – Начальник служби у справах дітей Мелітопольської міської ради  Запорізької області

2.1  Про внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради VIІ скликання від 21.12.2016 № 5  «Про міський бюджет на 2017 рік».

Доп. Чабан Яна Володимирівна. – начальник фінансового управління.

Питання яке залишилось нерозглянутим з попереднього засідання, а саме “Про внесення змін до рішення «Про затвердження Правил благоустрою територій м. Мелітополя» , а також  питання які стосуються податків на 2019 та 2020 роки  було відправлене на доопрацювання.

Міський голова Сергій Мінько відзначив, що всі питання які внесені до порядку денного були ретельно розглянуті на засіданні бюджетної комісії, всі вони стосуються фінансів, тому запропонував проголосувати за програми з 1.1 по 1.5 включно блоком.  Наступне питання, яке підтримали депутати стосувалося внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради VIІ скликання від 21.12.2016 № 5  «Про міський бюджет на 2017 рік».

Потім міський голова запропонував повернутися до голосування по питанню надання пільг по сплаті земельного податку, а саме Про внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради  Запорізької області VI скликання від 08.12.2016 №1/4 «Про встановлення пільг зі сплати земельного податку для юридичних осіб», а також Про внесення змін до рішення 26 сесії Мелітопольської міської ради  Запорізької області VI скликання від 08.12.2016 №1/4 «Про встановлення пільг зі сплати земельного податку для юридичних осіб». Дані питання також були підтримані більшістю депутатів.

Джерело:  МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)