Відбулась презентація бренду Мелітополя

У співпраці з проектом ПРОМІС було розроблено бренд міста Мелітополь. Захід, на якому були присутні депутати міської ради, керівники комунальних підприємств Мелітопольської міської ради та структурних підрозділів її виконавчого комітету, проходив у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг. Розробники презентували остаточний варіант слогану і бренду міста, які допоможуть зробити Мелітополь впізнаваним не тільки в Україні, а й за його межами і буде сприяти просуванню товарів місцевих виробників на українському ринку і не тільки. Це, як відзначили присутні, дасть новий поштовх економічного розвитку міста.

Повідомляє сайт Мелітополь Сьогодні з посиланням на Мелітопольську міську раду.

У Мелітополі з трьох варіантів, представлених розробниками, під час засідання у форматі» відкритого простіру» представники цільових груп одноголосно обрали варіант з візуалізацією назви міста, яке часто плутають з іншим містом України, з яким пов’язані бойові дії.

Зі слоганів: «Місто зі змістом», «Місто за майбутнім», «Саме тут …» канадські і мелітопольські експерти разом з представниками громади зупинили свій вибір на третьому, так званому «динамічному», слогані. Як було відзначено, цей варіант найперспективніший, оскільки легко може змінювати свою форму. Наприклад, «Мелітополь: саме тут навчатися (відпочивати, працювати, жити і т.д.)».

Наступним кроком стане затвердження проекту рішення щодо бренду у постійних депутатських комісіях та прийняття проекту на найближчому пленарному засіданні сесії міської ради. Відтоді буде розроблений бренд бук, в якому будуть представлені варіанти розміщення бренду, його технічні та інші характеристики.

З вищевказаною презентацією бренду можна ознайомитись за посиланням:https://drive.google.com/file/d/0B8nDhAiB0rZiMVdHOF9ncGRwMWlBcnJwRzc1Q0ZqcG5YQjZj/view.

Джерело: Мелітополь Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)