В Енергодарі змагалися юні історики

12 квітня 2017 року, з метою  розвитку творчих та інтелектуальних здібностей дітей, формування у школярів інтересу до історії, Науково-методичним центром управління освіти проведено V ювілейний міський інтелектуальний турнір юних істориків, пише ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ з посиланням на Енергодарську міську раду.
В історичних боях зустрілися дві пари команд шкіл міста: навчально-виховного комплексу №5 та загальноосвітньої школи №7; багатопрофільного ліцею та багатопрофільної гімназії «Гармонія».
Юні історики розглянули актуальні питання вітчизняної та всесвітньої історії, продемонструвавши високий рівень підготовки до інтелектуального конкурсу, вміння працювати з історичними джерелами, аргументовано відстоювати власну точку зору, структуровано представляти історичну інформацію, толерантно та виважено вести дискусію.
Абсолютним переможцем турніру стала команда Енергодарського багатопрофільного ліцею «Кліо» під керівництвом вчителя історії та правознавства Ярослави Щербини. Диплом кращого гравця отримав учасник команди «Єдина країна» ЕНВК №5 Денис Меренков.

Джерело: ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро