В Енергодарі захищають права дітей

05 квітня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглянуто заяви громадян стосовно надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення часу зустрічі з дитиною, надання дозволу на госпіталізацію дитини до психіатричного закладу, виведення дитини зі складу дитячого будинку сімейного типу у зв’язку із досягненням нею повноліття, захисту майнових та житлових прав дітей. З усіх питань прийняті відповідні рішення, деякі з них будуть винесені на розгляд виконавчого комітету, пише ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ з посиланням на Енергодарську міську раду.

Комісією розглянуто питання щодо участі в обласному проекті «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Запорізькій області». З метою координації зусиль органів місцевого самоврядування та громадських організацій у сфері реалізації державної молодіжної та сімейної політики, утвердження рівних прав і можливостей жінок й чоловіків, підвищення соціального статусу жінок у суспільстві, попередження насильства у сім’ї та протидії торгівлі людьми у жовтні минулого року при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради створено Координаційну раду з питань молодіжної, сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Одне із завдань консультативно-дорадчого органу стосується протидії торгівлі людьми, поширення інформаційних матеріалів та проведення інформаційно-просвітницької роботи з даного питання. Про роботу, проведену у зазначеному напрямку, відзвітувала начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Галина Аніканова.
У ході засідання членами комісії розглянуто матеріали про стан сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснено заходи щодо взяття, завершення або продовження їх соціального супроводу спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою профілактики безвідповідального батьківства.

Джерело: ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро