В Енергодарі визначилися зі статусом перехрестя

20 липня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 16 основних питань та 2 додаткових.
Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.
У ході засідання розглянуто питання про затвердження схеми організації дорожнього руху на перехресті вулиць Молодіжна – Енергетиків – автодорога на ВП «Запорізька АЕС». Приводом для винесення проекту рішення стало звернення Енергодарського відділення поліції про пріоритетність транспортних засобів, що рухаються по перехрестю з кільцевою розв’язкою (т.зв. “конюшиновому листу”), відповідно до затверджених змін у законодавстві. Нова схема руху передбачала заміну головної вулиці на «кільці» з проспекту Енергетиків на вулицю Молодіжну.
За інформацією управління комунальної власності, відповідно до технічної документації зазначена ділянка дороги не підпадає під статус дороги з кільцевим рухом. У зв’язку з цим виконавчим комітетом затверджена схема організації дорожнього руху на перехресті, при якій головною дорогою залишається проспект Енергетиків. Керівництву КП «Підприємство комунальної власності» доручено у термін до 15 серпня 2017 року встановити на перехресті відповідні дорожні знаки.