В Енергодарі шукають шляхи вирішення проблеми з безпритульними тваринами

05 липня 2017 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов провів робочу зустріч з проектним менеджером Агентства регіонального розвитку міста Черкаси Любов’ю Ропало, представниками організації «Благодійний фонд захисту тварин «Надія» та волонтерами. Тема зустрічі стосувалася вирішення проблеми бездомних тварин.

Повідомляє сайт ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Енергодарської міської ради.

Любов Ропало – тренер-консультант з питань стратегічного планування та залучення зарубіжних інвестицій для реалізації проектів, спрямованих на підтримку та розвиток громадянського суспільства. Ініціативні енергодарці, яким небайдужа доля бездомних тварин, висловили бажання приєднатися до участі у проекті, який дозволить отримати грант від інвесторів.
Учасники зустрічі обговорили заходи, необхідні для зменшення популяції безпритульних собак, додаткові шляхи вирішення проблеми, можливість створення у місті тимчасового притулку для тварин. Василь Разводов підкреслив, що проведення стерилізації не дозволить вирішити проблему у повній мірі. Серед інших необхідних етапів роботи – облік домашніх тварин, створення притулку, облаштування майданчиків для вигулу, проведення інформаційної роботи щодо поведінки з домашніми та безпритульними тваринами. Василь Васильович запевнив, що робота у даному напрямку розпочнеться після виділення коштів рішенням Енергодарської міської ради.
Цього ж дня Любов Ропало разом з волонтерами відвідала тимчасові притулки для тварин, які були утворені у місті небайдужими громадянами, переглянула умови утримання собак, розповіла про власний досвід у напрямку організації роботи з тваринами.
Представники ініціативної групи планують провести широку інформаційну кампанію серед жителів міста щодо важливості та необхідності вирішення проблеми безпритульних тварин. Крім того, в планах у волонтерів – ознайомчі поїздки до тих міст України, де успішно впроваджуються заходи по боротьбі з бездомними тваринами, для обміну досвідом. Міська влада зі свого боку готова надавати всю необхідну допомогу та підтримку.

Джерело: ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)