В Енергодарі проведено рейд по сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Спеціалістами служби у справах дітей Енергодарської міської ради спільно з представниками Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейд з відвідування сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання.

Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.

У ході рейду перевірено умови утримання, проживанні та виховання у 20 сім’ях, де виховується 32 дитини. Окрім низького рівня життя у зазначених сім’ях через відсутність сталих доходів наявні конфліктні стосунки між членами родини, ізольованість сім’ї від суспільства, недотримання сім’єю санітарно-гігієнічних норм та вживання алкогольних напоїв. Спеціалістами проведено профілактичні бесіди з батьками щодо зловживання спиртними напоями, надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Також з неповнолітніми дітьми проведено бесіди про негативний вплив алкогольних напоїв та наркотичних речовин на дитячий організм.  

Джерело: Енергодар Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)