В Енергодарі продовжують боротьбу зі стихійною торгівлею

Минулого тижня, з метою запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі, підписано розпорядження міського голови про створення робочої групи з питань ліквідації та запобігання виникненню незаконної торгівлі. Її основне завдання – здійснення систематичних рейдів з ліквідації стихійної торгівлі на території міста.  До складу групи увійшли представники органів виконавчої влади, Держпродспоживслужби Кам’янсько-Дніпровського району, міського відділення поліції, державної податкової інспекції. Очолив групу перший заступник міського голови Ігор Курдя.

Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.

Для організації належної роботи у даному напрямку планується забезпечити сприятливі умови для реалізації продукції на ринках, проводити щотижневі ярмарки із залученням місцевих товаровиробників, а також до кінця поточного року розробити та затвердити порядок розміщення дрібнороздрібної торговельної мережі із зазначенням місць для виносної торгівлі. Серед інших завдань робочої групи – проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо відповідальності за порушення законодавства у сфері торгівлі, ризиків придбання продукції на стихійних ринках міста, створення «гарячої лінії» з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі, проведення інвентаризації малих архітектурних форм з метою виявлення фактів їх незаконного функціонування.

У рамках боротьби зі стихійною торгівлею Енергодарським відділенням поліції проводитимуться спільні рейди з представниками органів місцевого самоврядування та Держпродспоживслужби з попередження та ліквідації несанкціонованої торгівлі. Вилучену харчову продукцію, яка швидко псується та реалізується без відповідних документів, буде вилучено та передано до управління Держпродспоживслужби для проведення лабораторних досліджень.

Джерело: Енергодар Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)