Уважність поліцейських допомогла розкрити особливо тяжкий злочин

Перевіряючи підозрілих громадян, працівники Кам’янсько- Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області побачили на їх одязі криваві плями. Виявилося, що троє місцевих мешканців тільки-но скоїли розбійний напад, передає КАМ’ЯНКА-ДНІПРОВСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

27 лютого, незадовго до світанку, патрулюючи вулиці м. Кам’янки-Дніпровської, співробітники місцевого відділу поліції побачили трьох чоловіків, котрі несли щось важке. Поліцейські вирішили перевірити громадян, які для перенесення вантажів обрали не зовсім доречний час. Виявилося, що троє місцевих мешканців 1996, 1997 та 1998 років народження кудись несли електричний обігрівач, походження якого пояснити не змогли. Придивившись до «носіїв» уважніше, правоохоронці помітили на їх одязі темно-червоні плями. Всіх трьох було доставлено до відділу поліції для з’ясування обставин.

Як показала подальша перевірка, близько четвертої ранку згадані особи увірвалися до оселі 66-річної пенсіонерки на вулиці Ярослава Мудрого. Жорстоко побивши літню жінку й спричинивши їй тяжких ушкоджень, розбійники кинулися по домівці у пошуках цінностей. Не знайшовши нічого, вартого уваги, вирішили забрати електричний обігрівач.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.4 ст. 187 Кримінального кодексу України (Розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень). Згідно санкції згаданої статті, зловмисників чекає до п’ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Джерело: КАМ’ЯНКА-ДНІПРОВСЬКА СЬОГОДНІ