У Запоріжжі жорстоко побилися дівчата-патрульні

Бійка у приміщені поліції сталася ще два місяці тому, але керівництво спустило справу на гальмах.

У Запоріжжі патрульна поліцейська Аліна Курило вчора, 12 грудня, написала заяву до прокуратури про те, що її жорстоко побила колега, а керівництво Патрульної поліції не вжило заходів щодо розслідування справи та покарання винної. Про це дівчина розповіла кореспонденту порталу Depo.Запоріжжя, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ.

У Запоріжжі жорстоко побилися дівчата-патрульні - фото 1

Патрульна Аліна Курило

Бійка сталася ще два місяці тому, коли патрульні отримували посвідчення в приміщенні ГУНП в Запорізькій області. Аліна керувала чергою за посвідченнями, її колега намагалася пройти повз чергу. Коли зробила той зауваження, колега накинулася з кулаками, розповідає Аліна.

“Схопила мене за шию, ударила об стену головою, а потів завдала удару ногою у живіт”, – каже дівчина. Аліну відвезли до п’ятої міської лікарні, де її оглянули та відпустили додому. Проте вночі дівчині стало зле, вона повторно звернулася до лікарів, після обстеження в неї діагностували забиття внутрішніх органів і ушпиталили на десять днів.

Після лікарняного дівчина повернулася у Патрульну поліції, де, за її словами, чудово почувається і її кривдниця. Аліна каже, що жодних заходів реагування на інцидент керівництво поліції не вжило. А нещодавно кривдницю Аліни навіть відправили на курси підвищення кваліфікації.

Сама кривдниця відмовилася спілкуватися з кореспондентом, спочатку пославшись на зайнятість на курсах підвищенні кваліфікації, потім на те, що патрульним заборонено спілкуватися з пресою – цю функцію виконує виключно прес-служба.

У свою чергу керівник Патрульної поліції Роман Пилипенко спростовує інформацію Аліни про те, що в поліції не відреагували на побиття. Було проведено службове розслідування, документи з висновками відправили керівництву Патрульної поліції у Київ, каже Роман. За його словами, саме там мають зробити остаточні висновки щодо інциденту. При цьому керівник Патрульної поліції Запоріжжя відмовився казати, що саме міститься в матеріалах службового розслідування.

Тим часом Аліна сподівається на об’єктивне розслідування прокуратури. Дівчина каже, що не збирається мститися, а хоче побачити законне рішення щодо події. На її думку колега має бути покарана, принаймні, стягненням.