У Запоріжжі судитимуть зловмисників, які нападали на людей

Завдяки принциповій позиції прокурорів Запорізької місцевої прокуратури №1 вироком Жовтневого районного суду м. Запоріжжя визнано винними в вчиненні розбійного нападу двох раніше судимих зловмисників. Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
 
Так, у червні минулого року молодики, знаходячись на зупинці громадського транспорту «пл. Пушкіна», погрожуючи предметом схожим на пістолет, скоїли розбійний напад на хлопця, який проводжав дівчину додому. При цьому останні заволоділи грошовими коштами та особистим майном потерпілого.
 
 
Завдяки злагодженій роботі процесуальних прокурорів та співробітників поліції кримінальне провадження в стислі строки скеровано до суду.
 
 
Під час судового розгляду справи обвинувачені своєї вини не визнали, але завдяки правильно обраній тактиці, стороною державного обвинувачення повністю спростовано їх версію та доведено провину.
 
 
Суд погодився з позицією прокурора та за ч. 2 ст. 187 КК України призначив покарання у вигляді 8 та 8 років і 6 місяців позбавлення волі із конфіскацією всього особистого майна.