У Запоріжжі розглянули питання життєдіяльності району

18.04.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Васюк провів оперативну нараду з заступниками голови, керівником апарату, начальниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації. Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на Запорізьку РДА.

У ході наради розглянуто питання життєдіяльності району, а саме ліцензування закладів освіти, навчання медичного персоналу шкіл , виділення коштів з районного бюджету на харчування дітей учасників АТО, про підготовку для участі у обласній спартакіаді держслужбовців району. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували стосовно поставлених задач, а саме виділення коштів на привітання учасників та ветеранів війни до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення, про підсумки проведеної в районі акції «Великодній кошик», проаналізували виїзди на території сільських/селищних рад району з метою проведення заходу «Урожай2017», впровадження програми доступні ліки.

Також до присутніх доведено стан проведення у районі інформаційно-роз’яснювальної та контрпропагандистської роботи щодо об’єктивного висвітлення ситуації у зоні проведення Антитерористичної операції, дій Президента України із мирного врегулювання конфлікту, діяльності обласної виконавчої влади із соціально-економічного розвитку регіону.

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро