У Запоріжжі нервують через відсутність коштів

Із державного бюджету на запорізькі мости спрямували лише 4% від необхідного.

На Запоріжжі нервують через відсутність коштів на добудову мостів, адже за станом на минулий тиждень сума, спрямована з держбюджету, складає лише близько 8 млн грн замість обіцяних 180 млн, тобто трохи більше 4%.  Проблемою назвав це голова Запорізької облради Григорій Самардак, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу ради.

“Ми не маємо дати цьому питанню “завмерти”, ми стали на цей шлях і для нас, як представників громади, це важливо. Наша задача – скеровувати цей процес, не тільки говорити про проблему, а й вирішувати її”, – зазначив Самардак і запропонував внести на розгляд облради проект рішення щодо програми фінансування мостів у Запоріжжя у 2017 році, а також  звернутися до Голови уряду Володимира Гройсмана з приводу фінансування мостів.

Також повідомлялося, що у проекті Держбюджету на 2017 рік не передбачалося коштів на добудову запорізьких мостів. Лише під час засідання бюджетного комітету за пропозицією запорізького нардепа Петра Ваната були внесені зміни в п.14 ст. 14 проекту Закону Про Державний бюджет України на 2017 рік, де рядок “Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області” був замінений на “Будівництво мостових переходів у місті Запоріжжя”. Тепер треба, щоб за поправку проголосувала Верховна Рада.