У Запоріжжі чоловік намагався дати хабара поліцейському

Запорізькою місцевою прокуратурою № 2 направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 369 КК України за фактом надання службовій особі неправомірної вигоди, пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
Під час досудового розслідування встановлено, що 31.03.2017 мешканець обласного центру Ш. з метою уникнення відповідальності за керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння, звернувся з пропозицією надання неправомірної вигоди до інспектора патрульної поліції. Поліцейський від грошей відмовився та попередив про кримінальну відповідальність за вказані дії.
 
Незважаючи на це, реалізуючи свій злочинний умисел Ш., з метою схилення інспектора патрульної поліції до протиправних дій, поклав грошові кошти у сумі 1700 гривень до бардачку службового автомобіля інспектора патрульної поліції, тим самим надав неправомірну вигоду.
  
Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано для розгляду до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.