У Якимівці обговорили розвиток економіки на 2017 рік

30 березня відбулося друге пленарне засідання одинадцятої сесії Якимівської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Юрій Шило. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники поліції, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші, пише ЯКИМІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на Якимівську РДА.
У ході пленарного засідання було розглянуто 18 питаннь порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних депутатських комісіях районної ради.
Районні обранці внесли зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №17 «Про районний бюджет на 2017 рік.

Були розглянуті питання:

«Про Програму підтримки органів виконавчої влади Якимівського району на 2017 рік»;

«Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівського району на 2017 рік»;

«Про внесення змін та доповнень до Районної програми матеріальної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки»;

«Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств, установ, закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Якимівського району Запорізької області»;

«Про введення в дію порядку та нормативів відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств та товариств до районного бюджету на 2017 рік» та інші.
В результаті роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами