У Вільнянському районі незаконно відключили воду

Незаконне відключення питної води мешканцям двох сіл Вільнянського району призвело до акції протесту, у ході якої громадяни перекрили рух на трасі «Харків-Сімферополь». За фактом незаконного відключення водопостачання розпочато кримінальне провадження, передає ВІЛЬНЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

01 березня 2017 року близько шістдесяти мешканців села Люцерна Вільнянського району Запорізької області перекрили рух на трасі «Харків-Сімферополь». Таким чином сільчани висловили протест проти відключення їм та жителям сусіднього села Богатирево питної води. На місце події терміново прибуло керівництво ГУНП в Запорізькій області та працівники Вільнянського відділення поліції, котрі забезпечили охорону громадського порядку та відведення транспорту від місця перекриття магістралі.

У спілкуванні з протестувальниками поліцейські з’ясували, що, у порушення вимог ст. 23 Закону України “Про питну воду та водопостачання» і ст. 16 Закону України «про житлово-комунальні послуги», посадовці КП «Водоканал» відключили від постачання питної води згадані населені пункти. Після чотирьох днів відключення та безплідних звернень до голови сільради і місцевого керівника КП «Водоканал», люди були вимушені вдатися до згаданої акції, щоб привернути увагу до своїх проблем.

Акція тривала з 8.00 до 13.50. Порушень громадського порядку зареєстровано не було. Після втручання керівництва ГУНП в Запорізькій області водопостачання поновлено.

Інформацію про незаконне відключення питної води двом населеним пунктам внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Джерело: ВІЛЬНЯНСЬК СЬОГОДНІ