У виконкомі розповіли про ремонт автомобільних доріг міста

На щотижневій апаратній нараді при міському голові Володимирі Чепурному управлінням житлово-комунального господарства було представлено інформацію щодо ремонту доріг у Бердянську.

Повідомляє сайт БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний туристичний сайт міста.

Зокрема, за даними управління ЖКГ, на ремонт автомобільних доріг міста з місцевого бюджету виділено 25 605 098 грн. З них 4 629 000 грн виділено з місцевого бюджету на поточний ремонт доріг. Ремонт дорожнього полотна заплановано не тільки на центральних, а й на периферійних вулицях міста. Особлива увага приділяється вулицям, по яких проходить громадський транспорт.

Наразі роботи виконані практично в повному обсязі в мікрорайонах „Центр міста”, „32 округ”, „Слобідка”, „АЗМОЛ”, „Ліски”. На сьогодні роботи ведуться в мікрорайонах „РТС” і „Колонія”. Загалом з поточного ремонту доріг профінансовано 2 000 000 грн, відремонтовано 13000 м кв. доріг.

На капітальний ремонт доріг передбачено з місцевого бюджету 5 725 098 грн. Асфальтування доріг заплановано на вулиці Ревуцького, Азовського козацтва, Мінській, Жуковського, Медовій, 8 Березня.

На сьогодні виконані роботи з капітального ремонту дороги по вул. Ревуцького на суму 1 100 000 грн, загальною площею 2100 м кв. На цьому тижні почнеться асфальтування дороги по вулиці Мінській, попередня вартість робіт 990 000 грн. Потім роботи з капітального ремонту доріг продовжаться на вулиці 8 Березня і Медовій.

Відповідно до розпорядження КМУ від 11.05.2017 р №310-р, передбачено субвенцію по місту Бердянськ в розмірі 15 млн грн. За рахунок субвенції державного бюджету планується ремонт дорожнього покриття на вулиці Макарова та Північній. Крім того, по цих об’єктах передбачено співфінансування з місцевого бюджету в розмірі 450 000 грн.

На сьогодні завершується ремонт дорожнього покриття по вулиці Макарова, розробляється проект на капітальний ремонт дороги по вулиці Північній.

Джерело: БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)