У мешканців Запоріжжя виявили наркотики

Одразу два обшуки провели правоохоронці в місті Запоріжжя та у Вільнянському районі Запорізької області. Поліцейські виявили та вилучили метадон.Про це пише ВІЛЬНЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Запорізькій області.

09 березня 2017 року слідчими та працівниками управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області під час проведення оперативно-слідчих заходів за матеріалами кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, було проведено санкціоновані обшуки у мешканців міста Запоріжжя та Запорізької області.

З метою перевірки оперативної інформації запорізькі поліцейські навідалися до 48-річного жителя Вільнянського району. В ході санкціонованого обшуку слідчі виявили та вилучили три згортки наркотичного засобу «метадон», вагою приблизно 3 грама, який даний громадянин зберігав з метою збуту.

Цього ж дня слідчі спільно зі співробітниками управління протидії наркозлочинності під час проведення оперативно-розшукових заходів в місті Запоріжжі виявили та вилучили наркотичну речовину «метадон» у 21-річного місцевого жителя вагою понад 6 грамів.

Канали надходження наркотичних засобів встановлюються. Все вилучене під час слідчих дій направлене на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Вирішується питання щодо відкриття кримінальних проваджень та внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч.2 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.