У Мелітополі прокуратура домоглася поверненню громаді комунального майна

Завдяки активній позиції Мелітопольської місцевої прокуратури територіальній громаді Мелітополя від недобросовісних орендарів повернуто комунальне майно загальною площею 2335,9 кв. м. вартістю 787 164 грн. Про це пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.

За інформацією в.о. керівника Мелітопольської місцевої прокуратури Сергія Щербини, у серпні минулого року господарським судом області задоволено позов місцевої прокуратури до ТОВ «Агентство охоронних систем» про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості та зобов’язання повернення комунального майна.

Окрім цього, у вересні 2016 року судом задоволено ще один позов місцевої прокуратури до ТОВ «Інтер стар групп» з аналогічними вимогами.

– На виконання вказаних рішень суду, за втручання прокуратури, у лютому поточного року боржниками повернуто Мелітопольській міській раді на підставі актів прийому-передачі комунальне майно загальною площею 2335,9 кв. м. вартістю 787 164 грн, – повідомив Сергій Щербина.

Виконання судових рішень в частині стягнення з боржників на користь Мелітопольської міської ради заборгованості з орендної плати та судового збору, сплаченого прокуратурою області під час здійснення представництва інтересів держави в суді, перебуває на контролі місцевої прокуратури.