У Мелітополі покращать притулок для бездомних тварин

11 квітня відбулась виїзна зустріч заступника міського голови Сергія Павленко, керівника БО “Все можливо” Олени Овсяннікової та захисника тварин, експерта з вилову безпритульних собак з Великобританії БрайанаФолкнера з приводу огляду приміщення для притулкубездомних тварин, пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Мелітопольську РДА.

Притулок для бездомних тварин буде знаходитись по вул. Жуковського, 4. Організовувати цю роботу будуть співробітники БО “Все можливо”, а фахівець з Великобританії Брайан Фолкнер допоможе їм у цій роботі. Він приїхав щоб датиорганізації цінні поради і допомогти правильно вибудувати роботу БО в напрямку вилову бездомних тварин.

– Брайан Фолкнер приїхав до нас з Києва, де він спілкувався з Віталієм Кличком також з питань вилову бродячих тварин.Він розповів нам багато корисного і цікавого. У нас попереду ще чотири чудових дні, в ході яких ми познайомимося ближчеі нас долучать до європейської культури. Зазначу, що Брайан зробив великий внесок в культуру поводження збезпритульними тваринами, тому сподіваємося, що спілкування з ним піде нам на користь, – розповів заступник міського голови Сергій Павленко.

– В ремонт ми вкладемо свої кошти. Також ми плануємо залучати кошти міжнародних організацій. Зазначу, що для нас дуже важлива думка Брайана. Він нам порадить, де розмістити операційну і оглядову. Крім того, він оцінить територію в цілому і зробить висновки щодо її придатності для організації притулку. Також він запросив нашого ветеринара на навчальні тренінги у Великобританію, – розповіла керівник БО «Все можливо» Олена Овсяннікова.

Благодійна організація “Все можливо” буде займатися стерилізацією, вакцинацією та утриманням тварин. Відловлювати їх належить підрядній фірмі, яку визначить УЖКГ.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро