У Мелітополі говорили про організацію освіти

В райдержадміністрації відбулись заходи для освітян району: розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації та інструктивно-методична нарада для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Мелітопольську РДА.

На засіданні колегії відділу освіти були розглянуті та обговорені питання стосовно стану організації інклюзивної освіти у навчальних закладах району та виконання заходів щодо реалізації Концепції розвитку психологічної служби системи освіти Мелітопольського району у 2016/2017 навчальному році. Також, були підведені підсумки роботи відділу освіти щодо розгляду звернень громадян.

По закінченню засідання методист районного методичного кабінету Рита Молічева ознайомила присутніх з планом заходів щодо забезпечення організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведенням державної підсумкової атестації.

В свою чергу  вчитель англійської мови Костянтинівського ліцею «Ерудит» Світлана Бєляєва презентувала програму «Активні громадяни» Британської ради в Україні: «Суспільно-корисні проекти, як інструмент розвитку громадянського суспільства». Заступник директора Семенівської ЗШ І–ІІІ ступенів Марина Прудивус поінформувала про етапи впровадження хмарних сервісів в управлінську діяльність навчального закладу.

 

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами