У Мелітополі діє програма підтримки учасників АТО

В Мелітопольському районі діє Програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей — мешканців району на 2017–2019 роки. Одним із заходів цієї програми передбачалось облаштування подвір’я учасника бойових дій — інваліда війни І групи Олексія Грищенка, який одним із перших піднявся на захист незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини.

Повідомляє сайт МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Мелітопольської районної державної адміністрації.

Наприкінці минулого року родині героя було придбано будинок за державні кошти. Місцева влада взяла на себе зобов’язання облаштувати подвір’я. На ці потреби рішенням сесії районної ради було виділено 60 тис. грн.

Сьогодні заступник голови району Ольга Станчевська та керівник апарату райдержадміністрації Сергій Орловський завітали до родини Грищенків, де наразі закінчуються роботи з облаштування прибудинкової території.

Підрядником виконання робіт було визначено ФОП «Скоробогатько І. Л.». Родина залишилась задоволена роботою підприємства, яке виконало свої зобов’язання у стислі терміти та дуже якісно. Сподіваємось, що створені зручності допоможуть Олексію швидше повернутися до звичайного життя.

Варто зазначити, що завдяки програмі підтримки учасників АТО та членів їх сімей вирішуються питання надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, які мешкають на території району. Так, рішенням координаційної групи з питань надання соціальної підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей 2 учасникам бойових дій надано грошову допомогу у розмірі 2 тис. грн кожному.

Джерело: МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)