У Дніпрорудному вирішували проблеми району

23 лютого в залі міської ради відбулося засідання чергової двадцять другої сесії, на якій були присутні 19 депутатів, передає ДНІПРОРУДНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Дніпрорудненської міської ради.

До порядку денного чергової двадцять другої сесії включено 24 питання.

На початку сесії в.о. начальника Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області Щербина Є.А. надав інформацію про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради.

Також були озвучені проблеми Дніпрорудненського відділення поліції, такі як недостатність матеріально-технічного оснащення відділу та неукомплектованість штату співробітників швидкого реагування і дільничних.

Головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів розповіла про виконання міського бюджету за 2016 рік.

Велика частина питань порядку денного стосувалася майнових і земельних відносин, надання та продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Дніпрорудне.

Всі питання порядку денного були розглянуті та прийнято 20 рішень.