У Бердянську з’явиться 30 нових дитячих ігрових майданчиків

Таке рішення прийняли на сесії депутати міської ради – виділити кошти на встановлення у Бердянську 30 нових дитячих ігрових майданчиків із спортивними елементами. Міський голова Володимир Чепурний особливо наголосив, що такі локації будуть встановлені у кожному мікрорайоні міста. Місця таких споруд буде визначено спільно з депутатами міської ради. До сьогодні сума фінансування складала 550 000 грн на облаштування 10 таких майданчиків.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську РДА.

Тож депутати ухвалили рішення додати до цих коштів суму, отриману в 2016 році від благодійних внесків суб’єктів підприємницької діяльності на соціально-культурний розвиток, а це майже мільйон гривень. Відтепер загальна сума, виділена на встановлення ігрових і спортивних дитячих майданчиків, складає 1 млн. 548 тис. грн. Як повідомила Юлія Дойнова, найближчим часом планується оголосити конкурс у системі „Прозорро” на придбання відповідних споруд.

У свою чергу депутат міської ради Віктор Цуканов наголосив на необхідності опікуватися подальшою долею нововстановлених майданчиків, щоб було кому підтримувати в належному стані ці нові місця відпочинку.

Завершити роботи зі встановлення таких майданчиків планується до Дня міста.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)