У Бердянську є всі можливості для розвитку конкурентоспроможного бізнесу

Вчора, 11 липня, відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу в м. Бердянськ. Захід проходив за участю представників проекту міжнародної технічної допомоги для розвитку міст ПРОМІС.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

На початку засідання заступник міського голови, голова робочої групи Ірина Плющій окреслила основні тенденції та стан розвитку малого та середнього бізнесу у місті. “Розвиток підприємництва у місті це не тільки широкий спектр послуг та товарів, а головне — це створення нових робочих міст і участь у соціальних ініціативах, тому стимулювання та розвиток малого та середнього бізнесу в пріоритеті міської влади. Чекаємо, що сьогодні ми поговоримо про проблемні питання у розвитку цієї сфери та шляхи їх подолання”.

Головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд відзначила, що Бердянськ має багато можливостей для розвитку підприємництва, зокрема малого та середнього бізнесу. Відпочиваючи протягом чотирьох днів у нашому місті вона відвідала кілька закладів у сфері розваг та послуг і відзначила, що Бердянськ дуже відкрите місто, в якому люди щирі та готові допомагати гостям. Також головний радник розповіла про цілі проекту ПРОМІС, який фінансується Урядом Канади.

Валерій Кокоть, головний експерт з розвитку бізнесу проекту ПРОМІС, в свою чергу додав, що проект працює у 16 містах 4 областей України, серед яких і Бердянськ, і що це початок великої спільної роботи для розвитку міста. В свою чергу консультанти проекту презентували процес та методологію розробки зазначеної Програми.

В ході дискусії присутні члени робочої групи висловили своє бачення існуючих проблем у підприємців міста, як вони вирішуються, про необхідність залучення коштів міжнародних донорів для розвитку бізнесу.

Роботу експерти проекту продовжили у фокус групі з більш поглибленого вивчення проблематики малого та середнього підприємництва в нашому місті.

Отримана інформація, а також дані за період 2012-2016 роки, після узагальнення та аналізу будуть використані для підготовки проекту Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу в м. Бердянськ.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)