У Бердянську працюватиме Міжнародний благодійний фонд «Чотири лапи»

Сьогодні, 31 липня, біля Центру дитячої та юнацької творчості мешканці та гості нашого міста могли побачити велику надувну собаку. Це Міжнародний благодійний фонд «Чотири лапи» проводив інформаційну акцію з нагоди початку роботи у Бердянську. Мешканцям та гостям міста розповідали про важливість стерилізації не тільки безпритульних, але й домашніх тварин, про роботу фонду та роздавали інформаційні буклети.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

Директор ТОВ “Чотири лапи. Україна” Олександра Лісчишина нагадала, що їх організація вже працювала у Бердянську у 2015 році. Тоді протягом місяця було проведено вакцинацію проти сказу та стерилізацію більше 300 тварин. Аналогічні заходи будуть проведені у Бердянську і протягом серпня поточного року.

– Сьогодні по обіді вже починаємо стерилізацію перших тварин. Працюватимемо до кінця серпня. Постараємося зробити якомога більше – відзначила Олександра Лісчишина. – Плануємо відлов та стерилізацію тварин у центральній частині міста. Окрім цього вже телефонують багато мешканців із проханням стерилізувати тварин, які живуть на їх територіях. Хочу наголосити, що ми будемо відловлювати тварин, стерилізувати та повертати туди, де взяли, щоб люди не подумали, що ми цих тварин вбиваємо.

Співробітники фонду приїхали зі своєю мобільною клінікою, де будуть проводитися операції, а також машиною ловців зі своїми клітками.

Поспілкувалися із командою “Чотири лапи. Україна” і заступник міського голови Юлія Дойнова та в.о. начальника міського відділу освіти Жанна Безродня. Вони наголосили на необхідності приділити увагу безпритульним тваринам, які знаходяться поряд із школами та дитячими садками. Заступник міського голови також поцікавилася думкою директора ТОВ “Чотири лапи. Україна” Олександри Лісчишиної відносно ситуації із безпритульними тваринами у Бердянську.

– Ми спеціально об’їхали місто, подивилися. Критичною я ситуацію назвати не можу. Мені здається у 2015 році було гірше – висловила свою думку Олександра Лісчишина.

По завершенні роботи співробітники “Чотири лапи. Україна” передадуть місту електронну база, яка міститиме повну інформацію про стерилізованих та вакцинованих тварин.

Звернутись по допомогу у питанні вакцинації та стерилізації як безпритульних, так і домашніх тварин можна за телефоном 068-025-11-32 або привезти їх в п’ятницю до центру за адресою: вул. Європейська, 80 (колишня вул. Кірова).

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)