У Бердянську обговорили проведення заходів

Розпорядженням міського голови було затверджено склад організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2017 році в місті Бердянську Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську міську раду.

Очолив оргкомітет секретар міської ради Олексій Холод. Перше робоче засідання відбулося 20 квітня, під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової, яка є заступником голови оргкомітету. Присутні на засіданні обговорили попередній перелік заходів, проведення яких планується у нашому місті з 5 по 9 травня. Серед них — покладання квітів та вінків до братської могили моряків-десантників у парку ім. Шмідта, мітинг-реквієм на старому кладовищі, відвідування керівництвом міста геріатричного пансіонату та госпітального відділення, загальноміський концерт, почесна варта біля меморіалу “Вічний вогонь” та покладання квітів, відвідування ветеранів на дому, молодіжний мітинг та багато іншого.

Заходи до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходитимуть в усіх школах міста, бібліотеках, музеях і клубах. Серед спортивних заходів — турніри з боксу, баскетболу, тенісу, вітрильна регата, чемпіонат України з карате, велопробіг та інше. Повний перелік загальноміських заходів буде оприлюднено у ЗМІ та розміщено на афішах.

Джерело: БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро