У Бердянську буде діяти програма “Доступні ліки”

12 квітня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів нараду з питань діяльності закладів охорони здоров’я району. В нараді взяли участь заступники голови та керівник апарату РДА, спеціалісти управління фінансів РДА, представники райради та  керівної ланки КУ «Андріївська ЦРЛ» і КУ «Бердянський районний Центр ПМСД», пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську РДА.

Учасники зустрічі опрацювали зміни до Інструкції щодо застосування економічної кваліфікації видатків бюджету, обговорили порядок складання звітності за всіма кодами економічної кваліфікації видатків не залежно від того, затверджені вони по повній чи скороченій класифікації.

Вивчили стан виконання в районі Державної програми «Доступні ліки». Зокрема, обговорили перелік суб’єктів господарювання (аптеки), які звернулися до розпорядників бюджетних коштів із заявою про укладання договору про відшкодування вартості лікарських засобів, розглянули організаційні питання та питання інформаційного супроводу реалізації даної програми в районі.

Крім цього, учасники наради також обговорили порядок використання коштів районного бюджету на зубопротезування у 2017 році пільгової категорії мешканців Бердянщини.

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю.

Джерело: БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро