У Бердянській міській лікарні одночасно йде ремонт в кількох відділеннях

Міський голова Володимир Чепурний, його заступник Юлія Дойнова оглянули відділення міської лікарні, в яких ведуться ремонтні роботи за кошти міського бюджету. Спочатку міський голова оглянув вже відремонтовані три палати дитячого інфекційного відділення.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

Для комфорту маленьких пацієнтів у палатах було повністю оновлено стіни, підлогу, стелю, замінені електропроводка та сантехніка. Підрядник ФОП Табаков В.М. виконав роботи швидко та якісно, всього на роботи з міського бюджету було виділено 199 тис. грн. Також в оновлених палатах вже встановлені нові ліжка, які закуплені за кошти відсотків, отриманих від розміщення депозиту у 2016 року. Перша партія таких ліжок доставлена до лікарні. Всього закуплено 367 шт (205 звичайних та 162 функціональних ліжка). Додамо, що найближчим часом будуть отримані нові матраци, конкурс вже відбувся, та нова білизна на всі ліжка лікарні.

Директор КУ “Бердянське територіальне медичне об’єднання” Дмитро Єгоров подякував міському голові за підтримку медицини та відзначив, що інфекційне відділення не бачило ремонту з моменту його відкриття. Раніше частково були замінені вікна за кошти кіотського проекту, які були встановлені не якісно. Внаслідок чого, не зважаючи на достатньо гарячі батареї взимку, в палатах холодно. В свою чергу Юлія Дойнова підкреслила, що корпус потребує комплексного вирішення проблеми втрати теплової енергії (утеплення фасаду та даху).

Також міський голова оглянув відділення де тривають ремонтні роботи – у новому єдиному пункті збору аналізів. З міського бюджету виділено 188 тис. грн. Дмитро Єгоров розповів, що у цьому приміщенні планується організувати перший єдиний пункт збору аналізів. У пункті буде встановлено касовий апарат, комп’ютеризовані робочі місця, також за спонсорські кошти будуть придбані спеціалізовані лабораторні меблі, працюватиме пункт протягом робочого дня (тобто аналізи набиратимуть не тільки зранку, як зараз). Нове обладнання, придбане минулого року за кошти міського бюджету, дозволяє видавати одразу результати при необхідності, в інших випадках на наступний день. Про це тільки мріють сітьові приватні лабораторії, адже у багатьох результати готові на другий-третій день. Крім того, ціни у комунальному пункті будуть більш ніж в 2 рази дешевше. Як приклад, аналіз деяких гормонів зараз коштує 60 грн, у приватних 250 грн. Ремонтні роботи триватимуть ще два тижні.
Також триває ремонт у приймальному відділенні дитячої лікарні, на його проведення виділено 198 тис. грн бюджетних коштів. Це відділення, яке першим зустрічає дітей, не бачило ремонту 40 років. Підрядник на днях приступив до виконання робіт, є певні труднощі — будівля дає усадку, але запевнив, що затягувати не будуть —завершать якісно до вересня місяця. А також віднайдуть технічне рішення нового пандусу, наразі він має дуже незручну конструкцію.

Торкнулися теми й ремонту дороги на території лікарні. Ямковий ремонт було виконано в повному обсязі на суму майже 100 тис. грн, але залишись без ремонту ділянки (від вул. Консульська до будівлі Пенсійного фонду), які на балансі обласної ради. Витрачати кошти міського бюджету на цю частину міська влада не може, бо це не цільове їх використання. Тож були направлені листи до області на виділення коштів на цей об’єкт, бо мешканцям міста просто не зрозуміло, як так ремонтували і не доробили — підкреслив міський голова.

Підсумовуючи Володимир Павлович відзначив, що проблем в медицині дуже багато, але поступово вони вирішуються: “Разом з депутатським корпусом ми виділяємо кошти, щоб наша лікарня відповідала статусу – центр госпітального округу. Ми повинні створити всі умови для якісного лікування хворих. Наразі якістю проведених робіт я задоволений. Ми також сподіваємось, що на обласній сесії будуть виділені кошти на ремонт двох поверхів інфекційного відділення, які в найгіршому стані, щоб лікарня була готова надавати якісну поміч у будь-який час”.  

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)