Тривають ремонти у дошкільних та навчальних закладах Бердянська

До початку нового навчального року залишилось трохи більше місяця, тож у багатьох навчальних закладах зараз активно тривають ремонті роботи за кошти міського бюджету. Сьогодні, 26 липня, міський голова Володимир Чепурний, його заступник Юлія Дойнова, в.о. начальника відділу освіти Жанна Безродня провели робочу нараду у декількох закладах та на місці пересвідчились у якості та об’ємах робіт.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

Триває ремонт подвір’я Бердянського муніципального ліцею – замість старого асфальтового покриття буде укладено плитку, сума робіт складає майже 288 тис. грн. Найбільш проблемною частиною навчального закладу також була спортивна зала. За кошти міського бюджету у сумі 144, 5 тис. грн вже відремонтовано стіни, стелю, тож ліцеістів чекає охайна та яскрава спорзала.

В школі №20 зараз тривають роботи з облаштування спортивного баскетбольного майданчика. Як відзначила заступник міського голови Юлія Дойнова комітет мікрорайону “Колонія-Макорти” підготував в 2016 році проект на участь в громадському бюджеті. Пропонувалось навести на шкільному стадіоні лад, провести поточний ремонт асфальтового покриття бігової доріжки, волейбольного та баскетбольного полів. Проект брав участь у голосування, набрав чимало голосів, але не увійшов у коло переможців. Було прийнято рішення підтримати ініціативу мешканців і виділити спочатку кошти на ремонт баскетбольного майданчика. Загальна сума робіт складає 190 тис. грн.

У дитячому садочку №25 “Ромашка” теж тривають оновлення. Повністю вже відремонтовано харчоблок, проведено поточний ремонт електромережі та системи каналізації, оброблені горішні приміщення. Розпочато ремонт подвір’я — укладання тротуарної плитки.

“Багато років в сферу освіти не вкладалися кошти, ми розпочали поступово ремонтувати школи та садочки. Звісно багато ще треба зробити у кожному закладі, на прикладі, садочка “Ромашка” – зробили й ремонт харчоблоку, даху, триває ремонт подвір’я, але ще треба облаштувати ігрові майданчики. Тож роботи багато, поступово будемо все робити, бо це наше підростаюче покоління і ми повинні зробити їм комфортні умови для перебування та навчання” – підкреслив міський голова Володимир Чепурний.

Додамо, що роботи тривають також в інших закладах – у ЗОШ №9 вже відремонтовано частину фасаду, що виходить на Західний проспект, у ЗОШ №6 проводиться ремонт даху, в гімназії №1 проходить ремонт паркану, в дитячому садку № 28 відремонтовано мережі водопостачання, а у садочку № 34 проведено ремонт мереж опалення тощо.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)