Скоро стануть відомі проекти-переможці конкурсу “Громада своїми руками”

11 липня 2017 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з оцінки проектних заявок, наданих на конкурс грантів «Громада своїми руками», який проходить в Енергодарі за підтримки компанії ДТЕК. 

Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.  

Метою конкурсу є сприяння громадській активності, підтримка громадських ініціатив, спрямованих на об’єднання зусиль громадян для вирішення місцевих проблем. Проекти можуть бути направлені на благоустрій міста, розвиток освіти, культури та спорту, пропаганду здорового способу життя, підтримку соціально незахищених категорій, енергоефективність у сфері житлово-комунального господарства. Цього року фінансування суттєво збільшено: відтепер один проект може отримати фінансову підтримку у розмірі до 50 тисяч гривень. 
        
Протягом місяця жителі міста мали можливість проголосувати на веб-сайті конкурсу за проект, який найбільше сподобався. Для участі у конкурсі ініціативними групами було подано 21 заявку, більшість з яких спрямовані на благоустрій прибудинкових територій, створення комфортних та безпечних умов для відпочинку і занять спортом. Серед них комісія визначить проекти-переможці, на реалізацію яких буде надано фінансову підтримку від компанії ДТЕК. 
        
Оголошення переможців конкурсу та урочисте вручення сертифікатів планується провести найближчим часом із залученням представників міської влади та компанії ДТЕК.