«Січеславна-2017» обирала кращих митців театру

Протягом 18-20 березня проходив ХХV фестиваль-конкурс на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2017», у якому традиційно взяли участь запорізькі обласні та муніципальні театри. Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на Запорізьку ОДА.

У фестивалі-конкурсі цього року свої нові вистави показали Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара, Запорізький академічний обласний театр юного глядача, Запорізький обласний театр ляльок, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «VIE» та Запорізький муніципальний театр танцю. Цього року в творчому змаганні також брали участь студенти кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, вони покажуть лялькову виставу «Вертеп» та хореографічну «Великий Гетсбі».

Як відзначили в Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, запоріжці кожного року виборюють нагороди в декількох номінаціях фестивалю-конкурсу «Січеславна», і нині ми також сподіваємося на успіх наших акторів та режисерів.

Церемонія нагородження переможців та номінантів фестивалю-конкурсу традиційно відбудеться у Дніпровському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка в Міжнародний день театру – 27 березня 2017 року.