Ряд адміністративних послуг енергодарці можуть отримувати у режимі онлайн

 26 липня 2017 року, у ході засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва було розглянуто питання про надання адміністративних послуг у режимі онлайн за допомогою електронних сервісів Міністерства юстиції України.
Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.
Керівник Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Ірина Лашко розповіла присутнім про перелік адміністративних послуг, які кожен громадянин може отримати у Кабінеті електронних сервісів на офіційному веб-сайті Мінюсту. Онлайн-сервіси дозволяють без черг, не виходячи з дому отримати ряд адміністративних послуг, серед яких – отримання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно, оформлення та подання електронних документів, які направляються державному реєстратору, отримання довідок, витягів та виписок з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, пошук та перегляд інформації про стан розгляду заяви, що були подані державному реєстратору у паперовому вигляді. За рахунок автоматизації значно прискорюється процес розгляду документів та прийняття відповідних рішень.
У ході засідання відбулася онлайн-презентація програмного комплексу «OPTIMA-WorkFlow» – веб-клієнта системи електронного документообігу, який успішно використовують у роботі державних органів різних міст та регіонів України. За підсумками обговорення прийнято рішення розглянути можливість впровадження онлайн-ресурсу в Енергодарі, що дозволить оптимізувати та прискорити процес звернення до органів виконавчої влади та отримання жителями міста ряду адміністративних послуг.