Розглянуто попередні підсумки заходу «Врожай-2017» у Мелітополі

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Журавльова відбулось засідання районної робочої групи з організації проведення заходу «Врожай-2017». Участь у засіданні взяли фахівці райдержадміністрації, представники податкової інспекції, Пенсійного фонду, управління Держгеокадастру, районної профспілки працівників агропромислового комплексу, депутати районної ради та інші.

Повідомляє сайт Мелітополь Сьогодні з посиланням на Мелітопольську РДА.

В ході заходу розглядалися матеріали моніторингу стану використання земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Мелітопольського району. Крім того, обговорювалось питання стосовно використання земель державної власності ДП СП «Лазурне».

Після обговорень питань порядку денного присутні прийняли рішення направити результати моніторингу щодо використання земель державної власності без відповідних документів до правоохоронних органів та податкової інспекції для вжиття заходів реагування в межах чинного законодавства.

Також було прийнято рішення направити лист до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо земель державної власності в частині ріллі на площі 2487 га ДП СП «Лазурне», які не обробляються.

Джерело: Мелітополь Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)