Районна комісія контролює своєчасність виплати зарплати

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов провів виїзне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання відбулось на території Новомиколаївської сільської ради, пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Мелітопольську РДА.

В ході заходу розглядалися традиційні питання, які стосувалися погашення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій та сплати страхових внесків до Пенсійного Фонду, Єдиного соціального внеску та нарахування заробітної плати у розмірі, менше або на рівні мінімального.

Керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, зареєстровані на території Новомиколаївської сільської ради, звітували про розмір та строк виплати заробітної плати працівникам.

Крім того, присутнім були надані роз’яснення щодо негативних наслідків виплати заробітної плати «в конвертах» та неоформлення належним чином найманих працівників.

Джерело: МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро