Процес децентралізації триває

Нещодавно головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем було затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району та Старобогданівської сільської ради Михайлівського району у Новобогданівську сільську об’єднану територіальну громаду.

Повідомляє сайт Мелітополь Сьогодні з посиланням на Мелітопольську РДА.

Проекти рішень схвалено Новобогданівською сільською радою Мелітопольського району та Старобогданівською сільською радою Михайлівського району. Ці проекти відповідають основним умовам добровільного об’єднання територіальних громад.

Новобогданівська об’єднана територіальна громада з центром у селі Новобогданівка розташовуватиметься в межах Мелітопольського району, вона включатиме села Новобогданівка, Першостепанівка, Привільне, Троїцьке, Відродження Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району та село Старобогданівка Старобогданівської сільської ради Михайлівського району.

Об’єднання в Новобогданівську сільську об’єднану територіальну громаду відбувається не за перспективним планом формування територій громад Запорізької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Слід нагадати, що територіальна реформа спрямована на зміцнення місцевого самоврядування, передачу повноважень та ресурсів на місцевий рівень, можливість самостійно приймати рішення щодо пропорційного розподілу коштів на розвиток інфраструктури та утримання закладів освіти, охорони здоров’я, культури, благоустрій території тощо.

Можливо наступним кроком на шляху децентралізації стануть погодження Кабміну та вибори як заключний етап об’єднання територіальної громади та набуття повноважень новим органом самоврядування.

Джерело: Мелітополь Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)