Прокуратура перевірила законність використання земель закладів освіти

Бердянською місцевою прокуратурою перевірено законність використання земель закладів освіти на території м. Приморськ та Приморського району.Про це пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
 
Як встановлено прокуратурою, КЗ «Орлівська загальноосвітня школа I-III ступенів» Приморської районної ради та фізичною особою-підприємцем був укладений договір про надання послуг, відповідно до якого підприємцем використовувалась земельна ділянка загальною площею 14 га вартістю 473 737 грн, що розташована на території Орлівської сільської ради Приморського району.
 
 
За інформацією керівника Бердянської місцевої прокуратури Андрія Бутенка, сторони уклали договір про надання послуг, але фактично приховали договір суборенди землі, що суперечить закону, внаслідок чого було порушено інтереси держави.
 
 
– Участь школи обмежувалась наданням земельної ділянки у строкове платне користування підприємцю, який користувався земельною ділянкою та сплачував школі лише мізерну суму, тобто метою укладення вказаного договору є, передусім, уникнення сплати грошових коштів за оренду земельної ділянки згідно із вимогами чинного законодавства, – розповів А. Бутенко.
 
 
За таких обставин з метою захисту інтересів держави в особі Приморської районної ради до господарського суду Запорізької області місцевою прокуратурою пред’явлено позов про визнання недійсним укладеного договору про надання послуг.
 
 
Наразі позов перебуває на розгляді суду.