Продавця Енергодарського району притягнуто до адміністративної відповідальності

24 липня 2017 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії, у ході якого розглянуто шість протоколів. Один з них стосувався продажу алкогольних напоїв неповнолітньому. За результатами розгляду справи продавця притягнуто до адміністративної відповідальності – штрафу у розмірі 510 гривень.
Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.
У ході засідання комісії до адміністративної відповідальності за статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення («Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів») в частині паркування автотранспорту притягнуто 5 жителів міста. Трьом порушникам призначено штраф у розмірі 510 грн., одному – 340 грн., одна справа закрита у зв’язку зі смертю.
Напередодні комісією були розглянуті аналогічні матеріали по двом торгівельним об’єктам, де були виявлені випадки продажу алкоголю неповнолітнім. В обох справах фігурував один і той же підліток 2000 року народження, а також громадянин С., який в одному протоколі вказаний як свідок, незнайомий із підлітком, а в іншому – як тренер юнака. У розгляді справ взяв участь адвокат, який представляє інтереси магазинів і продавців. Адвокат вказав, що у матеріалах однієї зі справ відсутні документи, які б підтверджували факт продажу пива неповнолітньому – касовий чек на придбання пива і протокол про вилучення. Також виявлено порушення у складанні протоколу: відсутній підпис продавця, записи про відмову від підпису та отримання другого примірника протоколу. Крім того, протокол був складений без присутності батьків підлітка або педагогів, що є порушенням закону. У матеріалах другої справи була відсутня копія документа, що підтверджує вік покупця, також у протоколі була вказана невірна дата народження підлітка. У зв’язку з численними розбіжностями у протоколах про адміністративні правопорушення, відсутністю необхідних документів, що підтверджують факт продажу алкоголю неповнолітньому, комісією було прийнято рішення закрити обидві справи.