Про цілодобову роботу «аптечного вікна» говорили у Гуляйполі

НОВИНИ КОЗАЦЬКОГО КРАЮ

-Відбулася зустріч між міським головою ОТГ Ярмаком С.О. та генеральним директором ТОВ «Роджерс» Богацьким В.А. щодо продовження режиму роботи в аптеці ТОВ «Роджерс». Вирішено питання позитивно, аптека «Роджерс» яка знаходиться на території автовокзалу працює до 23:00 годин. Наболілим питанням мешканців громади є робота аптеки в нічний час, тому сьогодні ведуться переговори про цілодобову роботу «аптечного вікна».

Повідомляє сайт Гуляйполе Сьогодні з посиланням на Гуляйпільську міську раду.

-Спеціалісти виконавчого комітету Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади під керівництвом заступника міського голови з питань інфраструктури та інвестицій Плющій С.В. завершують роботи по складанню інвестиційного паспорту. Це візитка території яка містить інформацію про конкурентні переваги, інвестиційні можливості, а також спрямований на розкриття і реалізацію його інвестиційного потенціалу, що дозволяє підвищити інвестиційну привабливість території. Зважаючи на це, 5-6 жовтня 2017 року у м.Запоріжжя заплановано проведення міжнародного форуму з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum» за участю іноземних дипломатів і бізнесменів. Під час зазначеного форуму планується презентувати інвестиційний паспорт Запорізької області та кожної об’єднаної територіальної громади, що дозволить показати особливості та переваги, а також сприяти залученню як внутрішніх, так і зовнішніх інвесторів та партнерів.

-З метою визначення стратегічних цілей та пріоритетів розвитку Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади на коротко- та середньостроковий періоди за дорученням міського голови Ярмака С.О. розпочата робота над розробленням Плану соціально-економічного розвитку Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, а на довгостроковий термін – Стратегію розвитку Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2025 роки;

-Працівниками комунального підприємства «Благоустрійсервіс» в селі Червоне на минулому тижні було проведено благоустрій території села: відновлено лінію електропередач, на яку використано 300 м електродроту (сіп), встановлено 9 ліхтарів. На сьогодні ведуться активно роботи щодо капітального ремонту опалювального котла в КЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;

-В селі Гуляйпільське закінчився поточний ремонт дороги загального користування : від центру села до межі села Мирне. Роботи відбувалися 50 x 50, це – кошти у сумі 150,0 тис. грн. з бюджету Гуляйпільської сільської ради і 150,0 тис. грн. – кошти Служби автомобільних доріг. На даний час в сільській школі проводяться поточний ремонт системи опалення, вже відремонтовано систему опалення на другому поверсі в КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Завдяки активній спонсорській допомозі Курмана С.І. ремонт відбувається швидкими темпами.

-Відкритий додатковий маршрут від м.Гуляйполе до колишнього дачного товариства на літній період. Бажаючі можуть скористатися цим маршрутом, зупинка у м. Гуляйполе на території автовокзалу в понеділок, о 7:30 год. і повертається в 15:00.

Джерело: Гуляйполе Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Залишити відповідь