Правоохоронці затримали злочинну групу

Прокуратурою області спільно із співробітниками ГУ НП в Запорізькій області викрито діяльність злочинної групи, яка вчиняла зухвалі розбійні напади на осіб, що займаються валютними операціями, пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
Зокрема, в ході розслідування кримінального провадження, процесуальне керівництво у якому здійснюється прокуратурою області, встановлено, що група мешканців м. Запоріжжя, на чолі якої стояв колишній співробітник міліції, вступила у злочинну змову для вчинення нападів на осіб, що здійснюють обмін валют.
 
Під час документування злочинної діяльності вказаної групи встановлено, що кожному члену була відведена своя роль, до вчинення кожного злочину співучасники ретельно готувались та спостерігали за своїми жертвами протягом тривалого часу, вивчаючи їх графік. 
 
Завдяки злагодженій роботі процесуального керівника та слідчих слідчого управління ГУ НП в Запорізькій області, а також професіоналізму оперативників управління кримінальної поліції ГУ НП в області, за результатом багатомісячної роботи 15.04.2017 членів вказаної групи затримано в порядку ст. 208 КПК України одразу після вчинення розбійного нападу.
 
Всім співучасникам повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.
 
 
На теперішній час досудове розслідування триває.