Правоохоронці Запоріжжя розповсюджували наркотики

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури області направлено до суду обвинувальні акти у 3 кримінальних провадженнях стосовно 3 правоохоронців у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
Так, до суду направлено обвинувальний акт стосовно оперуповноваженого кримінальної поліції Мелітопольського відділу поліції за ч.2 ст.307 КК України, який неодноразово збував мешканцям міста Мелітополь психотропну речовину – метамфетамін.
 
Крім того, до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно працівника виправної установи за ч.1 ст.309 КК України за незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу – канабісу.
 
Також на лаві підсудних опинився співробітник Запорізького СІЗО, який на початку березня поточного року збув наркотичний засіб одному з засуджених на території СІЗО. Обвинувальний акт відносно нього за ч.2 ст. 307 КК України скеровано до Жовтневого районного суду м. Запоріжжя.
 
 
На теперішній час триває судовий розгляд вказаних проваджень.