Правоохоронці викрили незаконну діяльність ломбарду

Оперативники Управління захисту економіки в Запорізькій області Національної поліції України викрили ряд незаконних операцій з дорогоцінним камінням та золотом. Неправомірними діями займався один з ломбардів міста Запоріжжя.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ.

Оперативники УЗЕ в Запорізькій області у ході проведення оперативно-профілактичних закладів викрили, що один з міських ломбардів Запоріжжя займався проведенням незаконних операцій з дорогоцінним камінням та золотом.  О ході проведення комплексних заходів оперативники зібрали матеріали відносно вчинення неправомірних дій одного з місцевих ломбардів.

Правоохоронці спільно зі співробітниками УЗЕ в Запорізькій області та слідчими Вознесенського відділення поліції ГУ НПУ в Запорізькій області провели 17 грудня санкціоновані обшуки за місцем знаходження головного офісу ломбарду. Також були здійснені обшуки у бухгалтерії закладу. Було вилучено три кілограми дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, вироби із золота та грошові кошти.

Керівництво ломбарду вносили у документи неправдиві відомості. Також вони не здавали до Державної скарбниці ті дорогоцінності, які не викупили власники. Вони оформлювались як ті, що були повернуті власникам. Опісля цього коштовне каміння та золото віддавалось на реалізацію третім особам. Такою діяльністю злочинці наносили істотну шкоду інтересам держави та фінансовому підґрунтю економіки України. Наразі правоохоронцями встановлюється вартість збитків, завданих державі. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 366 (службове підроблення) ККУ. Досудове слідство триває.