Поліцейські вилучили в автівці небезпечний вантаж

У автомобілі мешканця Кам’янсько-Дніпровського району, зупиненому для перевірки у місті Енергодарі, поліцейські виявили гранату «Ф-1» із запалом та набої різних калібрів.Про це пише ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Запорізькій області.

У ході профілактичного відпрацювання співробітники Енергодарського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області перевірили інформацію щодо причетності до незаконного обігу зброї 56-річного мешканця Кам’янсько-Дніпровського району. У автомобілі «Ланос», котрим керував згаданий громадянин, під час перевірки було виявлено гранату «Ф-1» із запалом та 24 набої калібрів 9мм та 7,62мм до нарізної зброї.

Все вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибухівкою).

Як повідомив сам підозрюваний, згадані боєприпаси він знайшов у минулому році, але не здав знахідку правоохоронцям, а залишив собі. Чи так це насправді, та з якою метою боєприпаси знаходилися у автомобілі, встановить досудове розслідування.